Опозиція доопрацювала законопроект про лікування Тимошенко з пропозиціями ПР

Представники опозиції в робочій групі, яка займається підготовкою законопроекту щодо лікування ув'язнених за кордоном, доопрацювали законопроект №3599 про лікування екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з пропозиціями експертів та Партії регіонів. Про це повідомила прес служба ВО "Батьківщина". 

Згідно з повідомленням, представники опозиції, врахувавши зауваження головного науково-експертного управління Верховної Ради, зареєстрували доопрацьований законопроект у Верховній Раді під номером 3599-Д.

За словами члена робочої групи, народного депутата від "Батьківщини" Андрія Кожем'якіна, було враховано 90% зауважень науково-експертного управління парламенту, а також зауваження, які прозвучали від представників Партії регіонів під час засідання робочої групи.

"Доопрацювавши цей законопроект, робоча група фактично вирішила всі питання, які поставило науково-експертне управління", - наголосив Кожем'якін.

За його словами, законопроектом, зокрема, передбачається інститут перерви від відбування покарання на період лікування за кордоном. При цьому особа, яка потребує лікування, у письмовій формі дає зобов'язання повернутися в Україну після завершення лікування в 10-денний термін.

Також проектом закону передбачено, що оплата такого лікування здійснюється особою за власний рахунок.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся