Операційний прибуток MAN у I кварталі 2012 р. скоротився на 22,2% - до 253 млн євро

Операційний прибуток німецького машинобудівного концерну MAN, за попередніми даними, в I кварталі 2012 р. скоротився на 22,2% і склав 250 млн євро проти 325 млн євро роком раніше. Про це повідомив генеральний директор компанії Георг Пахта-Рейхофен на загальних річних зборах акціонерів, говориться в прес-релізі MAN.

Виручка MAN за I квартал 2012 р. залишилася майже незмінною в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше і склала 3,8 млрд євро (3,72 млрд євро в I кварталі 2011 р.). Обсяг замовлень вантажних автомобілів також не змінився в річному численні і склав приблизно 40 тис. одиниць.

За словами Пахта-Рейхофена, різке зниження операційного прибутку обумовлюється жорсткою конкуренцією в автомобільній галузі і загальною нестабільністю світової економіки. "Ми маємо намір прийняти низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності і зростання прибутку", - сказав гендиректор MAN, назвавши скорочення витрат одним з таких заходів.

Варто відзначити, що за підсумками 2011 р. операційний прибуток MAN виріс на рекордних 43,3%.

MAN SE - німецька машинобудівна компанія, що спеціалізується на виробництві вантажних автомобілів, автобусів і двигунів.
До складу MAN Group входять MAN Nutzfahrzeuge AG (виробник вантажівок, автобусів, двигунів для автомобілів і морських судів), Ferrostaal AG (постачальник і розробник продукції для підприємств важкої промисловості), MAN Roland Druckmaschinen AG (виробник устаткування для видавничої справи), MAN B&W Diesel AG (виробник дизельних двигунів для морських судів, силових установок і промислових потреб), MAN Turbomaschinen AG (сервісне обслуговування компресорів і турбін), Renk AG (розробка коробок передач) і MAN Technologie AG (проектування і виробництво в області авіації, космосу і оборони).

Основний акціонер компанії - німецький автоконцерн Volkswagen Group, якому на даний момент належать 73% акцій MAN.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся