ru ua

Opel, Chevrolet і Geely зацікавилися виробництвом в Україні

Opel, Chevrolet і Geely зацікавилися виробництвом в Україні. Про це пише "Комерсант-Україна" з посиланням на слова Андрія Кунаха, генерального директора General Auto Group, що займається імпортом автомобілів Opel і Chevrolet.

За його словами, ці компанії ведуть переговори про початок виробництва своїх автомобілів на Запорізькому автомобілебудівному заводі (ЗАЗ). За словами менеджера, Opel обговорює можливість випуску на ЗАЗі моделей Opel Astra Classiс і Zafira Classic, а Chevrolet - модель Lacetti. Зібрані в Україні автомобілі стануть дешевше на 5%.

Директор дистриб'юторської компанії Geely (входить до групи АІС) Андрій Самохвалов вчора заявив, що Geely також найближчим часом відновить складання двох моделей автомобілів на Кременчуцькому автоскладальному заводі. Вже цього місяця почнеться збірка седана Geely MK, а в майбутньому виробництво розшириться за рахунок моделі Geely Emgrand.

А напередодні про підписання договору з компанією China Anhui Jianghuai Automobile Co. Ltd (JAC) повідомила корпорація "Богдан" - на Черкаському автозаводі будуть випускати седан C-класу JAC J5 і кросовер JAC S5 (клас SUV-Compact).

Читайте також: Корпорація "Богдан" вироблятиме китайські легкові автомобілі JAC