ТОВ "КрАСЗ" судиться з народним депутатом Дмитром Святашем

ТОВ "КрАСЗ", одне з найбільших автоскладальних підприємств в Україні, подало позов до Шевченківського районного суду м. Києва на депутата фракції Партії регіонів Дмитра Святаша у зв'язку з неповерненням заборгованості в розмірі близько 60 млн грн.

ТОВ "КрАСЗ" за договором поруки погасило за Дмитра Святаша особистий кредит у розмірі 59 млн 420 тис. 438 грн. Це погашення відбулося в розпал кризи на початку 2009 р. Примітно, що незабаром після погашення особистого боргу Дмитра Святаша, "АЗЧ-Сервіс" - ще одне підприємство групи АІС, яке, за інформацією ЗМІ, також є власністю депутата Святаша - порушило проти КрАСЗ справу про банкрутство через Полтавський господарський суд.

ТОВ "КрАСЗ" намагається через суд домогтися повернення боргу. Фактично, бенифіциар за рахунок свого підприємства погасив особистий борг, а потім почав процедуру банкрутства автоскладального заводу. Сам депутат Святаш заперечує той факт, що ТОВ "КрАСЗ" гасив його особисті кредити за допомогою схеми банкрутства.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся