ru ua

ООН може відправитися в космос в 2021 році

ООН може відправитися в космос в 2021 році Фото: ООН відправиться в космос в 2021 році

ООН веде переговори про політі своїх співробітників у космос

Місія Організації об'єднаних націй (ООН) може відправитися в космос в 2021 році, повідомляється на сторінці ООН в Facebook.

"Зараз ООН веде переговори з компанією Sierra Nevada (SNC) з приводу проведення першої в історії спільної місії. Планується, що співробітники ООН вирушать у відкритий космос на борту шатла Dream Chaser", - йдеться в повідомленні.

Віце-президент SNC Марк Сіранджело також повідомив про співробітництво ООН і його компанії.

Місія ООН відправиться в космос в 2021 році

Місія ООН відправиться в космос в 2021 році. Зараз ООН веде переговори з компанією Sierra Nevada (SNC) з приводу проведення першої в історії спільної місії. Планується, що співробітники ООН вирушать у відкритий космос на борту шатла Dream Chaser. Віце-президент SNC Марк Сиранджело розповів про співробітництво ООН і його компанії. Він взяв участь у форумі високого рівня з питань освоєння космічного простору і економічного розвитку, який проходить в Дубаї, ОАЕ.

Опубліковано Організація Об'єднаних Націй, ООН 22 листопад 2016 р.

Нагадаємо, раніше астрофізики зафіксували космічний сигнал, вік якого становить сім мільярдів років. Дослідники припускають, що випромінювання виходить або виходила колись від блазара QSO B0218+357, який є продуктом життя чорних дір. Саме блазари поглинають світло, матерію і час.