Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"

Донецький "Шахтар" програв останній домашній матч на груповому етапі Ліги Чемпіонів.

Стрімінг матчу "Шахтар" - "Атлетик" в прямому ефірі і освітлення на мобільних платформах здійснюється ТСН - партнером УЄФА о телетрансляціям.

25 листопада, 21:45
Львів, "Арена-Львів"
Шахтар - Атлетик, 0:1
Гол: Сан Хосе, 68
Шахтар:
Пятов, Кучер, Ракицький, Шевчук, Срна, Фернандо, Степаненко, Тейшейра, Тайсон, Коста, Адріано
Ателтик: Ірайсос, Сан Хосе, Ечейта, Баленсьяга, Беньят, Іттураспе, де Маркос, Сусаета, Ріко, Маньяин, Вигера

Фінальний свисток. Шахтар выходитв плей-офф з другого місця

89 хв. Ось це момент! Після подачі м'яч дійшов до Бернарда, який пробив у захисника. М'яч відлетів до Малосу, який добивав м'яч потрапляє в руку захисника і летить через поле. Суддя момент проігнорував. А за суперечки картку отримав Степаненко.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"89 хв. Муньяін іде - на полі Лопес.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"85 хв. Срна спробував швидко відібрати м'яч, але зробив це занадто грубо.

82 хв. Після чергового штрафного м'яч долетів на голову Сан Хосе. Цього разу його удар пройшов повз ворота.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"77 хв. Фернандо відіграв своє - виходить Фред.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"74 хв. Адріано виставив руку в боротьбі з суперником.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"71 хв. Бернард виходить замість Тайсона.

70 хв. Шевчук прострілив зліва і Адріано пробивав, але м'яч у ворота не влучив.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"68 хв. Пропускає Шахтар! Після подачі з штрафного Сан Хосе вискочив на м'яч і одним дотиком відправив м'яч у ворота!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"68 хв. Замість Кости виходить Марлос.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"66 хв. Сан Хосе штовхнув у спину Адріано.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"65 хв. Адуріс змінює Сусаета.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"63 хв. Угрпеги зіграв рукою поруч зі своєї штрафної.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"58 хв. Кучер виконав не найчистіший у своїй кар'єрі підкат.

55 хв. Прикро... Після удару Кости м'яч зачепив ногу захисника і відлетів до Тайсону, який скинув під удар Адріано, але Луисне зміг нормально влучити по м'ячу.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"50 хв. Іттураспе грубо зіграв проти Кости.

49 хв. Ну добре ж! Коста пройшов по центру і пробив - Ірайсос дістав м'яч з лівого кута.

47 хв. Серія подач і прострілів у штрафний майданчик Атлетика ні до чого не привела.

Другий тайм розпочався

Звучить свисток на перерву

40 хв. Маньяин хороший пробивав здалеку, але м'яч пройшов над воротами.

37 хв. Непогано. Тейшейра підхопив м'яч на лінії штрафного майданчика, змістився в центр і спробував закрутити м'яч у дальній кут, але трохи не влучив по воротах.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - "Атлетик"32 хв. Гурпеги замінив Ейчета.

30 хв. Нарешті, гірникам вдалося перебратися на чужу половину поля. Але довести справу до удару знову не вдалося.

25 хв. Якось слабо грає оборона донеччан. Якщо у відборі все, в цілому, виходить. То ось швидко віддати пас не виходить - багато часу проводять гравці Атлетика на половині поля " Шахтаря".

20 хв. Помилився П'ятов при винесенні м'яча зі своєї штрафної. Баски м'яч перехопили і спробували швидко повернути до воріт, але захисники донеччан випередили суперників.

15 хв. Повністю заволодів м'ячем Шахтар. Поступово гра переміщується до воріт Ирайсиса.

11 хв. Забули в своїй штрафній гірники Ріко, який пробив головою після подачі кутового. Але неточно пробив баск.

7 хв. Ай! Тейшейра вискочив на побачення з голкіпером і пробив прямо у воротаря!

3 хв. Перша непогана атака у виконанні гірників. Срна запускав по флангу Косту, але бразилець не зміг наздогнати м'яч.

Пролунав гімн Ліги Чемпіонів. Починаємо!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Шахтар - Атлетик. Гірники вийдуть на поле вже знаючи, що вийшли в плей-офф Ліги Чемпіонів БАТЕ вдома поступився Порту 0:3.

Група Н

1. Порту - 10 очок
2. Шахтар - 8 очок
3. БАТЕ - 3 очки
4. Атлетик - 1 очко

У третьому турі "Шахтар" з рекордним рахунком 7:0 розгромив у гостях БАТЕ, а потім крупно обіграв клуб з Борисова і вдома - 5:0. У першій зустрічі Луїс Адріано забив п'ять голів, в домашньому поєдинку - три.

У другому турі "Шахтар" зіграв внічию з "Порту", хоча ще на 89-й хвилині вів 2:0. "Дракони" відновили рівновагу на четвертій доданій хвилині. "Шахтар" може пробитися в плей-офф в третій раз за п'ять сезонів. Донеччани поступилися лише в трьох з останніх 18 домашніх матчів у Лізі чемпіонів при дев'яти перемоги.

Рік тому "Шахтар" теж грав на груповій стадії Ліги чемпіонів з баскським клубом. Команда Мірчі Луческу здолала "Реал Сосьєдад" у гостях - 2:0, а потім здобула велику перемогу вдома - 4:0. Дублем відзначився Дуглас Коста, ще по м'ячу забили Луїс Адріано і Алекс Тейшейра.

Поразка від "Порту" (0:2) у четвертому турі поставило хрест на надіях команди вийти в плей-офф. У другому турі "Атлетик" поступився БАТЕ (1:2), а в наступній зустрічі з таким же рахунком зазнав поразки від "Порту". Баски на очко відстають від БАТЕ, і якщо білоруси виграють в п'ятому турі, то клуб з Більбао втратить всі шанси здобути путівку в Лігу Європи УЄФА. Гра стартового туру з "Шахтарем" стала для "Атлетика" першої проти українських команд.