Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Арсенал"

"Манчестер Сіті" оступився в чемпіонській гонці, пропустивши два голи у свої ворота в домашній грі проти "Арсеналу".

18 січня, 18:00
Манчестер, "Етихад Стедіум"
Манчестер Сіті - Арсенал, 0:2
Гол: Касорла, 24 (пен), Жиру, 67
Манчестер Сіті:
Харт, Сабалета, Компані, Демікеліс, Кліши, Фернандіньо, Фернандо, Навас, Сілва, Мілнер, Агуеро
Арсенал: Оспини, Бельерин, Мертезакер, Косельні, Монреаль, Ремсі, Кокелен, Касорла, Окслейд-Чемберлен, Жиру, Санчес

90+4 хв. Арсенал дуже спокійно доводить матч до переможного кінця.

89 хв. Що б ви розуміли, що зараз Сіті подав 16 кутовий. І тільки в цей раз вийшов удар. Компані бив головою повз ворота.

Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Арсенал"86 хв. Агуеро руками не дав Гіббсу розігнатися по лівому флангу.

Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Арсенал"84 хв. Гіббс і Фламіні виходять замість Санчеса і Ремсі.

82 хв. Сіті дуже намагається щось придумати, але крім флангових прострілів нічого не приходить на розум. А з цим завданням оборона Арсеналу поки справляється.

Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Арсенал"77 хв. Замість Наваса на поле вийшов Джеко.

73 хв. Санчес відмінно пробив з півкола, але Харт зіграв впевнено.

Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Арсенал"67 хв. Касорла закинув м'яч у штрафну зі стандарту і Жиру головою спокійно переправив м'яч у ворота!

Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Арсенал"66 хв. У Сіті Лемпард поміняв Фернандіньо, а в Арсеналу на місце Чемберлейна вийшов Росіцкі.

60 хв. Як зараз Сіті не забив? Простріл з правого флангу і Йоветіч і Агуеро просто повинні були виставити ногу, але чомусь цього не зробили.

56 хв. Контратака Арсеналу насилу довела м'яч до Санчеса, але той пробив трохи вище воріт.

51 хв. Навалилися зараз гравці Сіті на оборону Арсеналу. Вдалося знову завдати удару. Фернандіньо з центру штрафного майданчика, але удар заблокували захисники.

47 хв. Перший удар Сіті - Агуеро пробив з правого кута штрафного, але м'яч пройшов мимо воріт.

Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Арсенал"46 хв. На полі з'явився Йоветіч. Замінив він Мілнера.

Слідкуємо за другим таймом

Свисток на перерву

Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Арсенал"41 хв. Компані поклав на газон Жиру.

Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Арсенал"38 хв. Ремсі грубо зупинив прохід Фернандіньо.

33 хв. Компані добре вивели правим флангом, але його простріл не привів до небезпеки біля воріт Оспини.

29 хв. Сіті намагається організувати щось біля воріт Арсеналу. Але гості грає досить впевнено, не дозволяючи супернику легко проходити себе.

Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Арсенал"24 хв. Касорла виводить Арсенал вперед, пробивши трохи правіше від центру!

23 хв. Компані порушує правила у своєму штрафному! Це пенальті!

17 хв. Гра не виходить занадто швидкою. Багато очікування з боку обох команд. Але м'яч більше тримається в ногах гравців Сіті.

12 хв. А от зараз у Арсеналу вийшло провести дві непогані атаки, але довести їх до удару каноніри не змогли.

7 хв. Сіті на правах господарів грає більш активно на чужій половині поля. Арсенал грає поки від оборони.

3 хв. Перша небезпечна атака Сіті. Агуеро увійшов у штрафну з правого флангу, але захисник накрив простріл.

Команди на полі. Починаємо нашу трансляцію!

Для манчестерського клубу гра з "Арсеналом" має велике значення. "Челсі" вже встиг впевнено набрати свої три очки, обігравши "Суонсі". Тепер хід за "Сіті", яким з таким трудом вдалося наздогнати "синіх".

Не додає оптимізму "Сіті" і відліт на Кубок африканських націй "стовпу" центру поля Яя Туре. Зате повертається в гру Серхіо Агуеро, який залікував свою травму. А ось у "канонірів" намітилися проблеми в обороні - Матьє Дебюші і Мікель Артета зможуть зіграти тільки навесні. Натомість, в атаці можуть вийти Тео Уолкотт, Аарон Ремзі і Месут Озіл.

В цілому, ігри на "Етихад" даються "Арсеналу" доволі складно. У минулому сезоні вони пропустили у свої ворота шість голів. У лондонському матчі команди розійшлися внічию 2:2. То що лондонській команді буде складно можна стверджувати з упевненістю. Але вони приїхали в Манчестер за позитивним результатом, розуміючи, що буде не легко.