Онищенко розповів про схему фінансування передвиборної кампанії "Народного фронту" у 2014

Онищенко розповів про схему фінансування передвиборної кампанії "Народного фронту" у 2014
Фото: Олександр Онищенко (УНІАН)

Яценюк назвав заяви Онищенка "брудною і цинічною кампанією"

Народний депутат Олександр Онищенко розкрив схему, за якою партія "Народний фронт" у 2014 році могла профінансувати свою передвиборчу кампанію. Про це він написав у своїй книзі "Петро П'ятий", уривок з якої оприлюднило видання "Страна".

На час передвиборної кампанії в 2014 році лідер "Народного фронту", був прем'єр-міністром України. На парламентських виборах його партія посіла перше місце за партійними списками. За даними Онищенка, гроші на вибори - це близько 40 мільйонів доларів - зайшли в партійний фонд за рахунок комерційного продажу газу, який призначався для населення за пільговою ціною.

Як описує Онищенко схему заробітку для партії:

"Компанія "Карпатигаз", підписала контракт з "Укргазвидобуванням", що видобуватиме близько 1 млрд кубометрів газу в рік. Однак по балансу заплановано було 800 млн кубометрів в рік. Все, що було здобуто понад цієї норми, а це близько 200 млн кубометрів, - компанія віддала на потреби населення за заниженою, комунально-побутовою ціною. Це додатковий газ, видобутий понад норми, а якщо отримуєш більше, то повинен продати надлишок за низькою ціною", - пише Онищенко.

Замість цього, як пише нардеп, наднормативні 200 млн кубометрів, які пішли на потреби населення, повернули і передали в комерційний продаж, а заробіток в 40 мільйонів доларів було направлено на потреби виборчої кампанії.

"Це не просто цифра на папері. Це бюджет виборчої кампанії "Народного фронту" в 2014 році", - пише нардеп у своїй книзі.

Нагадаємо, як повідомив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, кримінальна справа щодо народного депутата Олександра Онищенка і його шести спільників готова для направлення в суд. Йдеться про "газову справу".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся