ru ua

Омелян планує залучити німецьких експертів до ремонту українських доріг

Омелян планує залучити німецьких експертів до ремонту українських доріг Фото: Омелян провів зустріч з держсекретарем Міністерства транспорту ФРН

Міністр попередньо домовився про стажування українських спеціалістів у Німеччині

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян має намір використовувати досвід Німеччини для проведення ремонту українських доріг. Про це він заявив під час зустрічі з державним секретарем Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури ФРН Райнер Бомбою 10 червня у Києві, передає прес-служба Міністерства інфраструктури України.

"Що стосується дорожньої індустрії, то в понеділок, 13 червня, ми починаємо публічне обговорення напрямків реформування галузі. І в цьому контексті надзвичайно важливим є німецький досвід, особливо в питанні контролю якості проведення дорожніх робіт", - повідомив Омелян.


Міністр зазначив, що необхідно створити Дорожній фонд, провести децентралізацію "Укравтодору", контроль якості ремонту і будівництва доріг.

Що стосується морської галузі, то, за словами Омеляна, необхідна децентралізація і корпоратизація морських портів з їх подальшою приватизацією.

Міністр інфраструктури підкреслив, що Україна зацікавлена у двосторонньому співробітництві з Німеччиною, зокрема, в питанні залучення німецьких експертів до реформування автодорожньої, залізничної та морської галузі.

Міністр України і держсекретар ФРН попередньо домовилися про відправлення працівників "Укрзалізниці" та "Укравтодору" до Німеччини на стажування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мінінфраструктури планує реформувати адміністрацію морських портів.