Омелян планує залучити німецьких експертів до ремонту українських доріг

Омелян планує залучити німецьких експертів до ремонту українських доріг
Фото: Омелян провів зустріч з держсекретарем Міністерства транспорту ФРН

Міністр попередньо домовився про стажування українських спеціалістів у Німеччині

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян має намір використовувати досвід Німеччини для проведення ремонту українських доріг. Про це він заявив під час зустрічі з державним секретарем Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури ФРН Райнер Бомбою 10 червня у Києві, передає прес-служба Міністерства інфраструктури України.

"Що стосується дорожньої індустрії, то в понеділок, 13 червня, ми починаємо публічне обговорення напрямків реформування галузі. І в цьому контексті надзвичайно важливим є німецький досвід, особливо в питанні контролю якості проведення дорожніх робіт", - повідомив Омелян.


Міністр зазначив, що необхідно створити Дорожній фонд, провести децентралізацію "Укравтодору", контроль якості ремонту і будівництва доріг.

Що стосується морської галузі, то, за словами Омеляна, необхідна децентралізація і корпоратизація морських портів з їх подальшою приватизацією.

Міністр інфраструктури підкреслив, що Україна зацікавлена у двосторонньому співробітництві з Німеччиною, зокрема, в питанні залучення німецьких експертів до реформування автодорожньої, залізничної та морської галузі.

Міністр України і держсекретар ФРН попередньо домовилися про відправлення працівників "Укрзалізниці" та "Укравтодору" до Німеччини на стажування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мінінфраструктури планує реформувати адміністрацію морських портів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся