ru ua

Омбудсмен закликала Квіташвілі розробити програму інформування суспільства щодо вакцинації

Омбудсмен закликала Квіташвілі розробити програму інформування суспільства щодо вакцинації Фото: омбудсмен Валерія Лутковська ("Українське фото")

Лутковська визнала, що питання вакцинації на сьогодні є досить складним

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська закликала міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі розробити програму інформування суспільства щодо вакцинації. Про це вона повідомила в ході парламентських слухань "Про реформу охорони здоров'я в Україні", передає кореспондент РБК-Україна.

"Я звертаюся із пропозицією розробити державну програму інформування суспільства про вакцинацію і необхідність вакцинації, але для цього необхідно вжити заходів, щоб вакцина була в доступі", - сказала Лутковська.

За словами омбудсмена, питання вакцинації на сьогодні є вкрай складним через відсутність належної державної інформаційної політики.

"Питання вакцинації є на сьогодні досить складним у зв'язку з тим, що немає ані державної політики, ані державної інформполітики, яка б допомагала роз'яснювати і батькам, і лікарям, що таке вакцинація і для чого вона потрібна", - додала Лутковська.

Нагадаємо, раніше омбудсмен звернулася до глави Мінсоцполітики Павла Розенка щодо забезпечення прав пенсіонерів.