ru ua

Близько 3 тис. активістів Євромайдану рушили в урядовий квартал

Колона приблизно з 3 тис. активістів Євромайдану близько 10:00 рушила з Майдану Незалежності в урядовий квартал по вулиці Інститутській у Києві. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Демонстранти рушили з метою "нагадати владі про себе і поквапити з виконанням вимог Майдану". Зокрема, протестувальники вимагають припинити переслідування активістів, звільнити всіх затриманих маніфестантів, а також вимагають відставки Президента Віктора Януковича та розпуску Верховної Ради.

Попереду колони їде вантажний автомобіль зі звуковою апаратурою, з якого активісти озвучують свої вимоги. Також попереду колони йдуть народні депутати від опозиційних партій. Серед них "свободівець" Андрій Іллєнко та нардеп від "Батьківщини" Андрій Шевченко.

У колоні активісти тримають державні прапори України, прапори "Батьківщини" та "Свободи". Зазначимо, що переважна більшість мітингувальників - це члени самооборони Євромайдану. Більшість активістів самооборони в масках, шоломах і зі щитами.

Колона перекрила вулицю Інститутську і станом на 10:15 проходить перехрестя з вулицею Шовковичною.

Зазначимо, урядовий квартал посилено охороняється міліцією, починаючи з 1 грудня 2013 р. зокрема, перекрито рух від Європейської площі до будівлі Верховної Ради України по вул. Грушевського, 5.