В окупованому Криму провели три експертизи у справі Бекірова

В окупованому Криму провели три експертизи у справі Бекірова
Фото: Едем Бекіров (facebook.com/Элеонора Бекірова)

Експертиза "довела", що Бекіров незаконно зберігав боєприпаси

В окупованому Криму під час "судового засідання" були представлені результати трьох експертиз у справі політв'язня Едема Бекірова. Про це повідомила в Facebook його дочка Елеонора Бекірова.

Вона написала, що були проведені судово біологічна, психіатрична і судово-балістична і вибухотехнічна експертизи.

"За результатами психіатричної експертизи, мій батько визнаний осудним. З чим ми цілком згодні. А ось з результатами двох інших абсолютно не згодні", - заявила дочка політв'язня.

Так. балістична (вибухотехнічна) і біологічна на предмет, чи є на вилучених боєприпасах і вибухових речовин відбитки Бекірова і прихованого свідка (Меметова) встановили, що біологічна маса обох присутня. А предмети дійсно є вибуховими.

"Однак біологічну масу у тата взяли ще в перший день до офіційного оголошення про затримання. У не процесуальній обстановці, насильницьким шляхом, без присутності адвоката і понятих", - заявила дочка Бекірова.

За її словами, сліди біологічної маси виявлені на скотчі (яким були замотані боєприпаси і вибухові речовини) і мотузці (яка фіксувала рюкзак, в якому все це і виявили).

"Природно, адвокат і мій батько відразу висловили своє заперечення і незгоду з результатами експертиз. Все це несправедливо і абсурдно. Очевидно, що вони використовували ту біологічну масу, яка була незаконно вилучена в перший же день", - додала дочка політв'язня.

В окупованому Криму провели три експертизи у справі Бекірова

Раніше повідомлялося, що Бекіров має намір почати голодування.

Нагадаємо, "суд" у Криму залишив Бекірова під арештом. Політв'язень залишиться під арештом до 12 червня, адвокат Бекірова розповів, що стан здоров'я його підзахисного досі залишається критичним.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся