Обговорення кандидатури аудитора НАБУ не відбулося через відсутність кворуму

НовиниПолітика    17.05.2017 - 16:17
Фото: комітет знову не зміг обрати аудитора НАБУ
Фото: комітет знову не зміг обрати аудитора НАБУ

На конкурс було подано 9 заявок від претендентів

Комітет Верховної Ради з питань протидії та запобігання корупції не зміг обговорити інформацію про осіб, які надали документи для участі в конкурсі на кандидата від парламенту члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро (НАБУ) через відсутність кворуму. Про це повідомив голова комітету Єгор Соболєв, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я згоден з тим, що ми повинні відреагувати публічно. Насправді ми вже другий раз, таким чином, не можемо працювати", - заявив Соболєв.

За його словами, на конкурс було подано 9 заявок, з яких 7 заявок відповідає критеріям відбору, а 2 - не відповідає.

Ще одна заявка надійшла після завершення дедлайну подачі. За словами Соболєва, на засіданні комітету 7 червня буде визначено порядок і терміни проведення конкурсу.

За його словами, на засідання комітету не з'явилися народні депутати Ігор Артюшенко (БПП), Олег Барна (БПП), Юрій Булгак (БПП), Іван Мельничук (БПП), Андрій Немирівський (БПП), Тетяна Ричкова (БПП), Артем Іллюк ("Відродження"), Михайло Ланьо ("Воля народу"), Костянтин Матейченко ("Народний фронт"), Іван Мирний ("Опозиційний блок"), Володимир Парасюк (позафракційний) і Юрій Савчук ("Народний фронт"), який єдиний знаходиться на офіційному лікарняному

Нагадаємо, Антикорупційний комітет оголосив новий конкурс на посаду аудитора НАБУ.

On Top