Громадські організації хочуть усунути Януковича від влади

НовиниПолітика    06.11.2011 - 10:55

Усунення з посади Президента України Віктора Януковича - головне завдання Народної Ради України, утвореної 5 листопада, у Києві, за ініціативою громадської організації воїнів-"афганців" "Ніхто крім нас", громадянського руху "Спільна Справа" та ще низки громадських об'єднань. Про це повідомляє прес-служба громадянського руху "Спільна Справа".
"Таке рішення стало наслідком ігнорування Януковичем звернення Форуму громадянського суспільства від 14 жовтня, в якому "Ніхто крім нас" та інші учасники форуму поставили Президента до відома про свою вимогу щодо негайного розпуску Верховної Ради VI скликання та звернулися до нього з закликом дати офіційну відповідь на запитання, чи готовий він, як гарант Конституції, забезпечити право народу на відкликання своїх представників з органів влади", - говориться в повідомленні прес-служби.
Як повідомляється, в найближчі дні має бути прийняте рішення про початок всеукраїнської акції протесту у Києві, метою якої буде негайне припинення повноважень Януковича та Верховної Ради VI скликання.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top