ua ru

ОБСЄ підтвердила розведення сил в Станиці Луганській

ОБСЄ підтвердила розведення сил в Станиці Луганській Фото: місія ОБСЄ в Станиці Луганській (osce.org)

Розведення почалося 26 червня

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні підтвердила розведення сил та засобів в районі Станиці Луганської в зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт СММ ОБСЄ.

Як повідомляється, сьогодні, 30 червня, Місія отримала повідомлення від незаконних збройних формувань так званої "Луганської народної республіки" про завершення розведення сил та засобів в районі Станиці Луганської. Раніше СММ ОБСЄ отримала підтвердження від української сторони.

Зазначається, що після оголошення про початок процесу розведення у середу, 26 червня, українські військові та бойовики "ЛНР" впродовж декількох днів відходили від раніше займаних позицій.

"Збройні сили України проводили роботи по демонтажу укріплень та розмінування прилеглої території, а представники збройних формувань почали облаштовувати нову контрольно-пропускну інфраструктуру за межами ділянки розведення", - йдеться у звіті ОБСЄ.

Нагадаємо, розведення сил та засобів в Станиці Луганській почалося у середу, 26 червня. Тоді українські підрозділи під наглядом спостерігачів ОБСЄ відійшли з однієї з позицій поблизу контрольно-пропускного пункту "Станиця Луганська".

РБК-Україна писало, що 27 червня українські військові підтвердили відведення сил з боку бойовиків. Таким чином тоді було виконано перший етап відведення сил з околиць Станиці Луганській.