ua ru

ОБСЄ відзначила численні порушення на виборах в Держдуму РФ

ОБСЄ відзначила численні порушення на виборах в Держдуму РФ Фото: ОБСЄ опублікувала попередній звіт про вибори в РФ

У той же час місія ОБСЄ заявляє про підвищення прозорості на парламентських виборах у Росії

Організація з безпеки і співробітництва в Європі зазначила про численні порушення при підрахунку голосів на виборах до Держдуми Російської Федерації. Про це свідчить попередній звіт ОБСЄ про результати виборів в Росії, опублікованому сьогодні, 19 вересня.

"День виборів в цілому проходив у відповідності із правилами, однак численні процесуальні порушення були відзначені при підрахунку голосів", - сказано у звіті.

"Місцеві органи влади були помічені у зловживанні адміністративним ресурсом, вони не завжди ставилися до суперників неупереджено", - зазначили в ОБСЄ.

У той же час місія ОБСЄ заявляє про підвищення прозорості на виборах.

У попередньому звіті ОБСЄ також йдеться про те, що виборчий процес в Росії "опинився під негативним впливом обмеження основних свобод і політичних прав, жорсткого контролю за ЗМІ і тиск на громадянське суспільство".

Спостерігачі ОБСЄ заявляють, що, незважаючи на участь у виборах 14-ти партій, виборна кампанія вийшла млявою, а найбільш помітною в ЗМІ залишалася правляча партія.

В ОБСЄ вважають, що чотири домінують на політичній арені парламентські партії не пропонують чітких політичних альтернатив, тому вибір обмежений виборців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МЗС визнав нелегітимними вибори в Держдуму РФ в окупованому Криму.