ua en ru

В ОБСЄ назвали кількість жертв серед цивільних на Донбасі з початку перемир'я

В ОБСЄ назвали кількість жертв серед цивільних на Донбасі з початку перемир'я Фото: спостерігачі ОБСЄ на Донбасі (osce.usmission.gov)
Автор: Инна Собора

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ з початку перемир'я на Донбасі 27 липня зафіксувала одного загиблого серед цивільного населення. Ще п'ять місцевих жителів отримали поранення.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ.

Зазначається, що люди постраждали внаслідок спрацювання вибухонебезпечних предметів. Водночас, восьмий тиждень поспіль СММ не отримувала повідомлень про жертв серед цивільного населення або пошкодження цивільних об’єктів у результаті обстрілів з легкого чи важкого озброєння.

"Місія підтвердила повідомлення про шістьох жертв серед цивільного населення (зокрема одного загиблого) внаслідок спрацювання вибухонебезпечних предметів" , - йдеться в повідомленні.

Загальна кількість жертв серед цивільного населення з початку 2020 року становить 70 осіб: 10 загиблих і 60 поранених.

Нагадаємо, напередодні в ООН заявили, що з початку військового конфлікту на Донбасі загинули 3367 цивільних осіб. Понад 7 тисяч мирних жителів отримали поранення.

РБК-Україна писало, що в місті Щастя Луганської області почалося будівництво нового пункту пропуску через лінію розмежування сторін.