ru ua

Звернення Ляшка до національно-патріотичних сил – своєчасний та грамотний хід, - політолог

Одна з цілей, яку декларують національно-патріотичні сили на цих виборах - не допустити в парламент представників минулої влади. Таку думку висловив політолог Вадим Карасьов.

"Аналіз ситуації в округах показує, що в більшості випадків наміри залишаються намірами. Між мажоритарниками від національно-патріотичних партій існує серйозна конкуренція. Але цілком прогнозовано, що в цій битві переможцями можуть вийти ті, проти кого ще рік тому боролася опозиція та громадянське суспільство", - зазначив експерт.

"Тому своєчасним пролунало звернення Ляшка до національно-патріотичних сил про об'єднання зусиль у проблемних округах, і зокрема про проведення замірів популярності і визначення тих мажоритарників, які гарантовано переможуть представників минулої влади. Це не тільки грамотний тактичний хід, але й стримування політичного егоїзму і гра на коаліційну перспективу патріотичних сил ", - упевнений Карасьов.

На думку експерта, така ініціатива одного з лідерів парламентської гонки свідчить про готовність радикалів до коаліційної гри національно-патріотичних сил, що очевидно, буде позитивно сприйнято виборцями. В суспільстві формується запит на об'єднання у "Велику коаліцію" проєвропейських політичних сил, тому така ініціатива Ляшко - вірний крок у правильному напрямку.