Обсяг прямих іноземних інвестицій в Китаї за 9 місяців 2011 р. виріс на 16,6% - до 86,68 млрд дол

За повідомленням Міністерства комерції КНР, за перші 9 місяців ц. р. в Китаї обсяг притоку прямих іноземних інвестицій (ПІІ) склав 86,68 млрд дол., що на 16,6% більше в порівнянні з тим же періодом минулого року. Про це повідомляє "Сіньхуа".

Зокрема, у вересні в Китаї обсяг фактично використаних ПІІ досяг 9,05 млрд дол., що на 7,88% більше аналогічних показників минулого року. Вересневі показники свідчать про зниження темпів зростання зовнішніх інвестицій в порівнянні з показниками серпня і липня, коли зростання склало 11,1% і 19,83%, відповідно.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року ПІІ із США скоротилися на 9,88%, склавши 1,88 млрд дол., а ПІІ з держав Європейського союзу знизилися на 1,8% -- до рівня 4,18 млрд дол.

За повідомленням офіційного представника Міністерства комерції КНР Шень Даньяна, в січні-вересні в країні було санкціоновано створення, в цілому, 20,4 тис. підприємств за участю іноземного капіталу, що на 6,24% більше показника того ж періоду минулого року.

За перші три квартали прямі інвестиції, вкладені Китаєм в зарубіжні країни, виключаючи інвестиції у фінансовий сектор, склали 40,75 млрд дол., збільшившись на 12,5% в порівнянні з аналогічними показниками минулого року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся