ru ua

ОАК готова інвестувати в СП з госконцерном "Антонов"

Російська Об'єднана авіабудівна корпорація (ОАК) готова інвестувати в розвиток спільного підприємства з українським державним концерном "Антонов", документи про створення якого планується підписати 26 жовтня 2010 р. Про це повідомив журналістів президент ОАК Олексій Федоров, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами О.Федорова, додаткові кошти можуть знадобитися компанії для забезпечення післяпродажного обслуговування літаків спільного виробництва. "ОАК готова інвестувати", - завірив О.Федоров.

Президент ОАК відзначив, що сьогодні на переговорах з українською стороною обговорювалися всі сумісні проекти, зокрема по створенню військово-транспортного літака Ан-70.

"Є повне взаєморозуміння з цього питання", - підкреслив О.Федоров. За його словами, велике значення для майбутнього цієї програми має затвердження державної програми озброєння Росії на 2011-2020 рр.

Кажучи про недоробки по літаку Ан-148, виявлені в процесі його експлуатації в авіакомпанії "Росія", О.Федоров повідомив, що спільно з українськими розробниками розроблений план усунення недоліків.

О.Федоров також не виключив участь України в створенні російського літака МС-21. "Потенціал в цьому проекті є з точки зору і розробки, і виробництва", - вважає він.