ru ua

У Нью-Йорку готуються до протестів проти приїзду Путіна

У Нью-Йорку готуються до протестів проти приїзду Путіна Фото: Володимир Путін

Акції будуть проходити два дні

Група маніфестантів вранці в понеділок, 28 вересня, під час виступу Президента Російської Федерації Володимира Путіна Генеральної Асамблеї ООН збереться неподалік від штаб-квартири Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку, щоб висловити обурення діями російського лідера. Про це передає Радіо Свобода.

"Звільнення політв'язнів, відновлення суверенних кордонів, міжнародний трибунал по MH17 (малайзійського лайнера, збитого над сходом України рік тому), заклик до припинення експансіоністської війни Путіна. Приєднуйтесь до нас, поки не пізно" - це гасла акції.

Крім того, на сторінці акції в Facebook зазначається, що агресія, продемонстрована Росією під час недавніх вторгнень в Україну і Грузію в спробі силою перекроїти карту Європи, - це відкритий виклик самому основи міжнародного права і демократичних цінностей.

"Увесь нинішній розвиток націй, який в минулому став жертвами російської і радянської експансій, тепер знаходиться в небезпеці". Володимира Путіна в обігу називають "лідером-ізгоєм, обвинуваченим у скоєнні численних злочинів проти окремих людей, цілих країн і світу, який тепер відвідує США, вперше за 10 років", - вважають організатори.

Також зазначається, що акції в Нью-Йорку проти приїзду Путіна в ООН будуть проходити два дні.

У Нью-Йорку готуються до протестів проти приїзду Путіна

Фото: У Нью-Йорку готуються до протестів проти приїзду Путіна

Раніше повідомлялося, що лідери країн світу на засіданні Генасамблеї ООН у Нью-Йорку підтримали план реагування на глобальні виклики сучасності, зокрема подолання бідності, зменшення соціальної нерівності і збереження планети.

Зазначимо, сьогодні, 26 вересня, на засіданні Генасамблеї ООН очікують виступи лідерів Китаю та Ірану.

Нагадаємо, завтра Президент Польщі Анджей Дуда почне візит у Сполучені Штати Америки та зустрінеться з Петром Порошенком.