Янукович направив всі сили на затягування судового процесу, - ГПУ

НовиниНадзвичайні події    18.05.2017 - 18:11
Фото: Віктор Янукович
Фото: Віктор Янукович

Сьогодні в Оболонському райсуді Києва відбулося судове засідання у справі Януковича

Сьогодні, 18 травня, під час засідання в Оболонському суді Києва прокурор Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Руслан Кравченко заявив, що колишній президент України Віктор Янукович замість того, щоб скористатися своїм правом і взяти участь у судовому процесі щодо державної зради, за допомогою своїх адвокатів всі свої ресурси направив на затягування цього судового процесу. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Все українське суспільство та вся Україна вимагає щоб сторона обвинувачення підтвердила всі свої заяви, підтвердила всі свої докази під час судового розслідування та довела вину у судовому засіданні, а суд вже повинен встановити чи винувата дана особа, чи ні", - сказав Кравченко.

Він додав, що у державного обвинувачення чітка позиція, яка полягає в тому, що Янукович повинен перебувати тільки в українському суді.

"Щодо заяв адвокатів, що Ростовський обласний суд має можливість і чекає від Оболонського райсуду повісток, це все заяви, які направлені на маніпулювання думкою суспільства", - додав прокурор.

Повідомляється, що в Оболонському районному суді Києва відбулося судове засідання у справі про державну зраду Януковича. У судовому засіданні оголошено перерву до 29 травня 2017 року.

Нагадаємо, захист Януковича обіцяє його участь по відеоконференції у наступному засіданні суду.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top