Новий глава Міненерго вважає, що проблему поставок вугілля з РФ потрібно вирішувати переговорним шляхом

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин вважає, що проблему поставок вугілля з Росії необхідно вирішувати за допомогою переговорів.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин вважає, що проблему поставок вугілля з Росії необхідно вирішувати за допомогою переговорів. Про це Демчишин заявив на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

"Є проблема з поставками імпортного вугілля з Росії, які певною мірою обмежувалися. Я однозначно вважаю, що це питання необхідно вирішувати в переговорному процесі", - заявив Демчишин.

Міністр зазначив, що сьогодні планує провести переговори з "Центренерго", яка уклала контракт на постачання вугілля з Росії.

Також Демчишин зазначив, що імпортувати вугілля необхідно з усіх можливих джерел.

"Вугілля необхідно везти з усіх можливих місць поставок. Це і імпорт з Австралії або звідки вийде. Потужності з прийому такого вугілля у нас є", - додав глава Міненерго.

Нагадаємо, колишній міністр енергетики Юрій Продан повідомив, що імпорт вугілля з Російської Федерації відбувається з перебоями.

Новий глава Міненерго вважає, що проблему поставок вугілля з РФ потрібно вирішувати переговорним шляхом

(Джерело фото: Facebook Анни Писаренко)

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся