Новим патріархом коптської православної церкви в Єгипті став єпископ Тавадрос

Новим патріархом коптської православної церкви в Єгипті став єпископ Тавадрос. Він наслідує патріарху Шенуде III, який помер в березні цього року, передає телеканал Al-Arabiya.

60-літній Тавадрос був обраний в результаті церемонії в соборі св. Марка в Каїрі. Листок паперу з його ім'ям був витягнутий тимчасово засліпили вівтарним хлопчиком з спеціальної урни.

Іншими кандидатами були єпископ Рафаель і монах Рафаель Ава Міна.

Тавадрос став 118-м патріархом коптської православної церкви. Раніше він очолював коптів в провінції Бехейра, яка знаходиться в центрі Нілу.

Інтронізація патріарха пройде 18 листопада 2012 р. Експерти сумніваються, що новообраний патріарх радикально змінить церковну політику.

У Єгипті проживає до 7 млн коптів. У країні регулярновідбуваються зіткнення радикально настроєних мусульман і християнського меншини. У жовтні 2011 р. під час зіткнень з силами правопорядку після спалення церкви загинули 25 коптів.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся