ru ua

Нові правила реєстрації не створили перешкод для бізнесу, - Долинський

Підприємці не відчули незручностей у зв'язку з новими правилами реєстрації бізнесу з 1 липня 2013 р. Про це заявив начальник реєстраційної служби Київської області Ігор Долинський.

За його словами, аналіз даних за підсумками липня - кількість заявок, дотримання термінів, динаміку активності звернень показує, що «ніякого колапсу або незручностей для підприємців, як пророкували багато критики, немає».

«Ми провели копітку роботу - з підбору кадрів, приміщень, інструктажу спеціалістів - все, щоб бізнесмени не відчули незручностей у зв'язку із змінами», - сказав Долинський.

Він також зазначив, що літній час для передачі даних повноважень Укрдержреєстру було обрано невипадково, щоб служби могли встигнути до осені - початку активного ділового сезону, усунути помилки, якщо вони виникнуть.

«І раз нас зараз не критикують, значить, ми спрацювали на хорошому рівні, і тут велика заслуга юстиції, реєстраційних служб і наших реєстраторів, за що їм велика подяка», - резюмував Долинський.

Нагадаємо, з 1 липня реєстраційні справи юридичних осіб і фізосіб-підприємців були передані від держадміністрацій підрозділам Укрдержреєстру. За словами глави Укрдержреєстру Дмитра Ворони, майже 65% державних реєстраторів переходять в структуру його відомства, і в більшості випадків реєстрація здійснюватиметься у вже звичних для громадян приміщеннях.