ru ua

Новини України за 6 квітня: референдум щодо асоціації та візит Порошенка в Японію

Новини України за 6 квітня: референдум щодо асоціації та візит Порошенка в Японію Фото: Петро Порошенко відвідав з робочим візитом Японію

Найголовніше за середу

Новини України та світу за 6 квітня у Нідерландах пройшов референдум щодо Угоди про асоціацію України з ЄС, Порошенко з робочим візитом відвідав Японію, Савченко почала сухе голодування, Яценюк розпорядився заборонити закупівлю нафтопродуктів в РФ, Ердоган назвав РФ однієї зі сторін конфлікту в Нагірному Карабаху, а Пентагон оголосив про початок кібервійни з ИГИЛ.

Референдум в Нідерландах

Вчора в Нідерландах пройшов референдум, на якому вирішувалася доля Угоди про асоціацію України з ЄС. Нагадаємо, що це голосування було ініційовано противниками ратифікації Нідерландами цієї угоди. У бюлетенях питання було сформульоване так: "Ви за чи проти закону про затвердження договору про асоціацію між Європейським Союзом і Україною? ", і пропонується всього 2 відповіді – "так" або "ні". Для того, щоб референдум був визнаний таким, що відбувся, явка повинна була скласти не менше 30%. І такий показник, судячи з усього досягнуто - за попередніми даними, явка склала 32%. Що дуже сумно, бо, якщо вірити екзит-полу, 64% нідерландців висловилися проти асоціації. Невелика надія залишається лише на похибку у дослідженні - чекаємо офіційних даних, які обіцяють оголосити до вечора п'ятниці.

Новини України за 6 квітня: референдум щодо асоціації та візит Порошенка в Японію

Фото: у Нідерландах пройшов референдум щодо Угоди про асоціацію України з ЄС

Порошенко в Японії

Петро Порошенко відвідав з робочим візитом Японію. За результатами проведених зустрічей стало відомо, що він запропонував японській стороні брати участь у приватизації портів та енергетики. Крім того, в ході прес-конференції в Токіо Порошенко розповів про офшорному скандал. Зокрема, за його словами, компанія Prime Asset Partners Limited не має жодних ознак шахрайства і була створена виключно для передачі бізнесу. Він також додав, що частина його активів заарештована. Разом з тим Порошенко заявив, що зробить все можливе зробить все можливе для заборони на використання офшорних активів в Україні. Зазначимо також, що Японія збирається виділити Україні 13,6 млн доларів на гуманітарні цілі на Донбасі.

Новини України за 6 квітня: референдум щодо асоціації та візит Порошенка в Японію

Фото: Петро Порошенко відвідав Японію з робочим візитом

Савченко почала сухе голодування

відучора Надія Савченко почала сухе голодування. Її адвокат Марк Фейгін заявив про те, що льотчика не будуть етапувати під час голодування. Він також зазначив, що Савченко оглядає черговий лікар СІЗО. Разом з тим, її другий адвокат Микола Полозов розповів, що Путін може помилувати Надію і всупереч її бажанням, якщо це йому вигідно. Сама ж льотчиця раніше відмовилася просити про помилування, оскільки не визнає вирок російського суду. Крім того, в Кремлі впевнені, що справа Савченко не вплине на імідж Путіна. А ще там вважають, що в її відношенні дотримуються всі правила російської пенітенціарної системи. Фейгін ж, у свою чергу, заявив, що покладає відповідальність за стан здоров'я української льотчиці на президента РФ.

Новини України за 6 квітня: референдум щодо асоціації та візит Порошенка в Японію

Фото: Савченко почала сухе голодування

Яценюк розпорядився заборонити закупівлю нафтопродуктів в РФ

Арсеній Яценюк доручив МЕРТ розробити механізм заборони на купівлю нафтопродуктів у Росії. За його словами, це "один з ключових (санкционных, - ред.) елементів", який "чомусь не потрапив в санкційний список". Також він повідомив, що це питання буде розглядатися на позачерговому засіданні уряду в п'ятницю.

Новини України за 6 квітня: референдум щодо асоціації та візит Порошенка в Японію

Фото: Яценюк розпорядився заборонити закупівлю нафтопродуктів в РФ

Ердоган назвав РФ однієї зі сторін конфлікту в Нагірному Карабасі

За словами президента Туреччини Реджепа Ердогана, Росія є однією зі сторін конфлікту в Нагірному Карабасі. Також він зазначив, що його країна підтримує територіальну цілісність Азербайджану, і додав, що Туреччина робить зусилля з припинення кризи в цьому регіоні.

Новини України за 6 квітня: референдум щодо асоціації та візит Порошенка в Японію

Фото: Ердоган вважає РФ однієї зі сторін конфлікту в Нагірному Карабасі

Пентагон оголосив про початок кібервійни з ИГИЛ

Пентагон за дорученням міністра оборони США Ештона Картера приступає до проведення кібератак на ИГИЛ. За словами Картера, кіберкомандування отримало своє перше завдання в умовах військового часу". Він пояснив, що робота підрозділу буде спрямована на зупинку контроль бойовиків над своїми силами, а також на переривання їх фінансової діяльності та можливості "платити людям".

Новини України за 6 квітня: референдум щодо асоціації та візит Порошенка в Японію

Фото: Пентагон оголосив про початок кібервійни з ИГИЛ

Читайте також: авторські матеріали про те, що у Львові скандальний виробник автобусів знову виграв найбільший замовлення, а також 10 днями для уряду.