Новий уряд Грузії планує відновити прямі відносини з абхазами і осетинами

Новий уряд Грузії має намір встановити прямі відносини з абхазами і осетинами, хоча він також буде брати активну участь в Женевських переговорах з безпеки і стабільності на Кавказі. "У нас є час для того, щоб почати неформальні контакти, дії і кроки для того, щоб вийти на абхазький і осетинський боки і вперше досягти з ними стартових умов для ведення переговорів", - сказав сьогодні, 9 жовтня, кандидат на пост державного міністра з питань реінтеграції Грузії, конфліктолог Паата Закареішвілі.

Разом з тим, лідер коаліції "Грузинська мрія", яка виграла парламентські вибори, майбутній прем'єр-міністр Грузії Борис (Бідзіна) Іванішвілі заявив, що новий уряд країни також візьме активну участь в Женевських переговорах з безпеки і стабільності на Кавказі. Формат цих переговорів багатосторонній, за участю міжнародних організацій і зовнішньополітичних відомств Росії та США.

Читайте також: Бідзіна Іванішвілі оголосив склад нового уряду Грузії

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся