Новинський заявив, що стосовно нього влада навмисно затягувала подання, порушуючи регламент ВР

НовиниПолітика    09.11.2016 - 19:04
Фото: Вадим Новинський
Фото: Вадим Новинський

Сьогодні, 9 листопада, депутат Вадим Новинський отримав офіційне повідомлення від Верховної Ради про подання ГПУ на зняття з нього депутатської недоторканності. Новинський особисто прийшов у Раду, щоб забрати це повідомлення, як напередодні обіцяв журналістам, повідомляє сайт партії "Опозиційний блок".

"Сьогодні в апараті Верховної Ради я нарешті отримав повідомлення про те, що в мою адресу надійшло подання Генпрокуратури про зняття з мене депутатської недоторканності. У мене є 5 днів з моменту отримання цього документа, щоб підготувати відповідь на нього і надати в Регламентний комітет парламенту. Влада навмисно затягувала надання мені цього документа, щоб позбавити можливості повноцінного захисту та підготовки відповіді. Це неприпустимо. Все потрібно робити вчасно згідно з законом про Регламент ВР. Але влада навіть тут намагається "вкусити", поставити підніжку і зробити такі незаконні дії навіть щодо формального проходження цього подання", - зазначив Новинський.

За словами політика, текст подання потрапив до нього "в останню чергу".

"Він був у журналістів, всі знали текст цього документа, у ЗМІ проведено його аналіз, а у мене, народного депутата, щодо якого складено подання, до цього моменту не було. І тільки після того, як я вчора заявив про це публічно, сьогодні його нарешті отримав. Це неприпустимо, коли народний депутат повідомляється через Facebook про те, що з нього хочуть зняти недоторканість, а не офіційним шляхом", - підкреслив Вадим Новинський.

Нагадаємо, народний депутат у своїх коментарях неодноразово підкреслював, що справа проти нього повністю сфабрикована, брехливо і політично мотивована. Політик перебуває в Україні, нікуди виїжджати з країни не збирається і ніколи не ухилявся від слідчих заходів.

On Top