Новинський вимагає від Кабміну розкрити умови угоди з МВФ

НовиниПолітика    22.09.2016 - 18:44
Фото: Вадим Новинський
Фото: Вадим Новинський

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський разом з колегами по фракції зареєстрував проект постанови Верховної ради з вимогою до уряду розкрити зміст угод з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це Новинський написав на своїй сторінці в Facebook.

Так, Новінський з метою інформування громадськості пропонує звернутися в Кабінет міністрів України з відповідною вимогою. За його словами, метою звернення Верховної Ради України до Кабміну є реалізація положень Конституції України та закону України "Про Кабінет Міністрів України" в частині підконтрольності і підзвітності уряду України Верховній раді України.

Проектом пропонується звернутися в Кабмін з вимогою невідкладно надати звіт про умови отримання кредитних коштів від Міжнародного валютного фонду у вересні 2016 і опублікувати в Офіційному віснику України, газеті "Урядовий кур'єр", на своєму офіційному веб-сайті Каміна повні тексти відповідних документів (зобов'язань).

"За неофіційною інформацією, поширеною в українських ЗМІ, мова йде про драконівську, дуже схожу на соціальний геноцид, пенсійну реформу, про нове підвищення тарифів, про розпродаж за копійки вітчизняного держсектора, в тому числі прибуткових підприємств, і, що найголовніше, про відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення", - написав Новинський.

"У роки Великої Вітчизняної Війни українські чорноземи ешелонами вивозили з України. Тепер же і вивозити не потрібно буде, нинішня влада затикаючи дірки свого бездарного управління країною, готова пустити з молотка головне надбання українського народу – землю", - додав депутат.

On Top