НЛМК в 2012 р. планує інвестиції в розмірі 1,7 млрд дол

НовиниЕкономіка    27.03.2012 - 12:41

Група НЛМК в 2012 р. планує інвестиції в розмірі 1,7 млрд дол, а виробництво сталі - на рівні більше 15 млн т. Про це говориться в повідомленні компанії. "У 2012 р. ми плануємо збільшити виробництво сталі до понад 15 млн т на тлі значного зростання потужностей і стати найбільшим виробником сталі в Росії", - наголошується в повідомленні. У 2011 р. група НЛМК справила 12 млн т сталі. Обсяг інвестицій компанії в минулому році перевищив 2 млрд дол.

"У середньостроковій перспективі ми очікуємо поліпшення фінансових показників в міру зростання ефективності виробництва на недавно введених потужностях в Росії і зниження витрат на прокатних потужностях за кордоном, а також за рахунок підвищення самозабезпеченості власною сировиною в Росії", - прогнозує компанія.

Група НЛМК виробляє широкий спектр сталевої продукції, включаючи сляби і заготовку, гарячекатаний, холоднокатаний, оцинкований і електротехнічний прокат, а також арматуру, товстолистовий прокат та інші види сталевої продукції з високою доданою вартістю. Основна виробнича площадка - ВАТ "Новолипецький металургійний комбінат" в Липецьку. До групи також входять інші підприємства в Росії, США і Європі.

Основним акціонером НЛМК є бізнесмен Володимир Лісін, що володіє 84,6% акцій групи.11,29% акцій ВАТ "НЛМК" торгуються в Росії, а також у формі глобальних депозитарних акцій на Лондонській фондовій біржі. Група НЛМК в 2011р. в порівнянні з 2010 р. збільшила випуск сталі на 3,6% - до 12 млн т.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top