У Миколаївській області браконьєри завдали збитків державі на майже 600 тис. гривень

НовиниНадзвичайні події    11.09.2016 - 02:05
Фото: прикордонники також направили повідомлення щодо виявлення ознак кримінального злочину, передбаченого статтею 249 КК
Фото: прикордонники також направили повідомлення щодо виявлення ознак кримінального злочину, передбаченого статтею 249 КК

Основний "прибуток" браконьєрів склав вилов з 8 штук осетра і 2 штук білуги, які занесені в Червону книгу України

Військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Миколаївської рибоохорони на узбережжі Чорного моря в районі н. п. Чорноморка виявили двох осіб, які займалися незаконним виловом риби. Про це йдеться в повідомленні Держприкордонслужби України.

"Громадяни України, які використовували маломірне судно і заборонені засоби лову (2 тис. гачків з наживкою), на момент виявлення вже встигли завдати шкоди державі на суму 584 тис. гривень", - пояснили в Держприкордонслужбі.

Згідно з повідомленням, основний "прибуток" браконьєрів склав вилов з 8 штук осетра і 2 штук білуги, які занесені в Червону книгу України.

"У подальшому засоби лову, плавзасіб водні живі ресурси, вилучені представниками Національної поліції, а прикордонники направили повідомлення щодо виявлення ознак кримінального злочину, передбаченого статтею 249 КК", - додали прикордонники.

Як зазначили в Держприкордонслужбі, з початку 2016 року це вже шостий випадок припинення незаконного вилову на цій ділянці. В цілому було завдано збитків державі на суму майже 900 тис. гривень.

Нагадаємо, у Волинській області на кордоні було знайдено контрабанду м'ясної продукції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Держприкордонслужба оштрафувала команди 38 кораблів, які відвідали Крим Прикордонники затримали шахрая, розшукуваного Інтерполом
On Top