ru ua

У Миколаєві правоохоронці викрили арсенал зброї та боєприпасів в підвалі гаражу

У Миколаєві правоохоронці викрили арсенал зброї та боєприпасів в підвалі гаражу Фото: в Миколаєві вилучили арсенал зброї

Арсенал зброї міг бути використаний для провокацій під час травневих свят

У середу, 19 квітня 2017 року, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області працівниками управління Служби безпеки та Національної поліції в області виявлено схованку з великим арсеналом зброї та боєприпасів в одному із гаражних кооперативів в Інгульському районі Миколаєва. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Схованка була облаштована у підвалі одного з гаражів цього кооперативу.

"Під час обшуку правоохоронці виявили стрілецьку зброю, боєприпаси та вибухові речовини у великій кількості - гранатомет РПГ-18, автомат Калашникова (АКС 7,62 мм) з двома магазинами, кулемет "Thomson" з трьома магазинами, пістолет ТТ з трьома магазинами, 30 гранат РГ-47, дві гранати Ф-1, гранату РГД -5, 20 запалів до гранат, 1,5 кілограма пластиду, вісім запалів до вибухових речовин, три вибухопакета, один глушник і близько 12 тисяч різних патронів", - відзначають в повідомленні.

У Миколаєві правоохоронці викрили арсенал зброї та боєприпасів в підвалі гаражу

Фото: вилучена зброя та боєприпаси

Також повідомляється, що власниками гаража є рідні брати, які на даний час тимчасово перебувають на території Російської Федерації.

За оперативними даними СБУ, зазначений арсенал зброї міг бути використаний для вчинення резонансних злочинів та ескалації напруженості суспільно-політичної ситуації в регіоні напередодні та під час травневих свят.

Нагадаємо, СБУ вилучила зброю російського виробництва в зоні АТО. Співробітники СБУ вилучили вогнемет "Шмель" і гранату РГН.