Невиконання рішення Міжнародного суду ООН погрожує санкціями, - Порошенко

НовиниПолітика    21.04.2017 - 11:11
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Рішення суду не вимагає голосувань Генасамблеї або Радбезу ООН

Президент України Петро Порошенко заявив, що рішення Міжнародного суду ООН має пряму дію і за його невиконання будуть передбачені санкції. Про це повідомляє прес-служба президента.

"На моє переконання, також унікальність цієї ситуації і в тому, що коли буде прийнято рішення Міжнародного суду ООН, вона не вимагає ніякого додаткового голосування - ні Генеральної асамблеї ООН, ні Ради безпеки ООН", - заявив Порошенко.

За його словами, це - рішення прямої дії: воно повинно виконуватися будь-якою державою-членом ООН і за невиконання зазначеного рішення будуть передбачені санкції, які "боляче вдарять по будь-якій державі, щонаважиться ігнорувати дане рішення".

Порошенко підкреслив, що в даний момент необхідно якнайкраще представити у суді позицію держави Україна і визначити державу-агресора.

"Вперше, і ключове слово тут - вперше був застосований механізм Міжнародного суду для де-факто притягнення до відповідальності агресора, держави, що фінансує тероризм. І саме за порушення Конвенції ми поставили питання про притягнення до відповідальності", - резюмував президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву Петра Порошенка, що Міжнародний суд ООН закликав Росію до повного виконання мінських домовленостей.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top