У кількох країнах ЄС викрили банду, яка продавала підроблені паспорти мігрантам

НовиниНадзвичайні події    17.05.2017 - 21:44
Фото: Європол
Фото: Європол

Угруповання звинувачують у сприянні незаконному в'їзду мігрантів

В декількох країнах Європейського союзу правоохоронці затримали членів угруповання, які виготовляли і продавали підроблені паспорти нелегальним мігрантам. Про це повідомляє пресс-служба Європолу.

"Злочинне угруповання звинувачують у сприянні незаконному в'їзду мігрантів, в основному сирійців, афганців та іракців, в межі Європи і Шенгенської зони, через виробництво і постачання підроблених документів. Підраховано, що нелегальні мігранти платили 2 - 3 тисячі євро за кожен помилковий документ. Банда злочинно працювала протягом 10 років", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що були затримані вісім членів угруповання - сім в Іспанії і один в Греції. В Іспанії затримали ватажка угруповання. Всього, в ході скоординовані дії правоохоронних органів Іспанії, Греції та Бельгії, обшукали вісім будинків - п'ять у Мадриді (Іспанія), два в Афінах (Греція) та один в Брюсселі (Бельгія). В ході обшуків вилучили близько 100 тисяч євро готівкою, численні документи, квитанції грошових переказів, пристрої зберігання даних і мобільні телефони.

altalt
 

Фото: у ЄС викрили банду, яка виготовляла підроблені документи для мігрантів

Нагадаємо, також сьогодні повідомлялося, що Європейський Союз назвав червень крайнім терміном для Польщі, Австрії та Угорщини, до якого вони повинні почати приймати свою квоту мігрантів з Італії та Греції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top