Через несправність ДВК в Івано-Франківській області відключені майже 100 газових приладів

НовиниЕнергетика    23.08.2016 - 13:59

За перше півріччя фахівці ПАТ "Івано-Франківськгаз", під час планово-технічного обслуговування виявили майже сотню порушень в роботі димоходів і вентканалів, в результаті чого було відключено 95 побутових газових приладів, повідомляє прес-служба компанії.

"Особливо пильними повинні бути користувачі газових приладів з відводом продуктів згорання в димоходи - котлів і водонагрівачів. При несправних димоходах і вентканалах шкідливі продукти горіння замість того, щоб виводитися назовні, накопичуються в приміщенні, що може призвести до отруєння чадним газом. Тому важливо, щоб димові та вентиляційні канали були справними. Для цього їх треба періодично обстежувати, а в разі необхідності прочищати і ремонтувати", - пояснює технічний директор ПАТ "Івано-Франківськгаз" Ігор Височанський.

Зазначається, що відповідальність за безпечну експлуатацію та техобслуговування димоходів і вентиляційних каналів в житлових будинках покладається на балансоутримувачів, в ОСББ - на голову, в приватних будинках - на власників (або орендарів). Власник або балансоутримувач повинен своєчасно викликати для чищення димо - вентканалів спеціалізовану організацію, яка має ліцензію та дозвіл Держпраці.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся