Нафта на біржах в Лондоні і Нью-Йорку дешевшає, ціни на американську легку нафту впали нижче 75 дол./бар.

Нафта на біржах в Лондоні і Нью-Йорку сьогодні дешевшає, причому ціни на американську легку нафту впали нижче за відмітку в 75 дол./бар. (за станом на 14:40 за київським часом) ф'ючерси на нафту марки Brent в Лондоні, що почали ранок з невеликого зростання, до середини дня перешли на негативну територію, але залишаються поблизу "комфортного" рівня 81 дол./бар., передає РБК.

Brent останнім часом торгується з істотною премією до американських ф'ючерсів Light Sweet. Це зв'язано як з надіями інвесторів в Європі на розв'язання боргової кризи Греції, Португалії, Іспанії, так і з безперервним збільшенням комерційних запасів нафти в США. Запаси нафти в США ростуть вже 14 з 15 останніх тижнів. Напередодні Міненергетики США повідомило про зростання запасів за тиждень з 1 по 7 травня ц.р. на 1,9 млн бар. - до 362,5 млн бар. при прогнозі аналітиків 1 млн бар. зростання.

За станом на 15:06 за київським часом ціни по операціях з нафтовими ф'ючерсами складали (дол./бар.):

      - Light, Sweet Crude Oil (червень) - 75,03 (-0,62) при діапазоні котирувань 74,63-75,79;

      - IPE Brent Crude (червень) - 81,08 (-0,12) при діапазоні котирувань 80,86-81,68.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся