За тиждень у власність держави повернуто землю на понад 42 млн гривень, - ГПУ

За тиждень у власність держави повернуто землю на понад 42 млн гривень, - ГПУ
Фото: Андрій Лисенко (youtube.com, 24 Канал)

Крім того, державі та територіальним громадам повернуто майна та коштів на суму 47 млн гривень

За тиждень у власність держави повернуто землю на понад 42 млн гривень. Про це у Facebook повідомив спікер Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

Як зазначив Лисенко, у період з 24 по 30 січня у власність держави повернуто землю на понад 42 млн гривень.

"За цей час наші колеги з Вінницької, Київської, Херсонської, Черкаської та Запорізької областей повернули або припинили незаконне використання 18 тис. 212 гектарів земель загальною вартістю понад 42 млн грн. Тобто, вони знову перейшли у власність держави, державних або комунальних підприємств та територіальних громад", - зазначив він.

Крім того, він додав, що за рішенням судів державі та територіальним громадам повернуто майна та коштів на суму 47 млн гривень.

"З 24 по 30 січня прокуратурами різних областей спільно з іншими правоохоронними органами було зафіксовано 19 фактів одержання неправомірної вигоди, тобто вимагання та отримання чиновниками різного рангу хабарів. За кожним фактом ведуться слідчі дії. Розмір хабарів у рамках розслідування кримінальних проваджень коливається від 1 тис. гривень до 8 тис. доларів", - зазначив він.

 

Генеральна прокуратура продовжує регулярне інформування громадськості про окремі результати роботи органів прокуратури У...

Опубліковано Андрієм Лисенком 31 січня 2018 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за період з 17 по 23 січня 2018 року у власність держави було повернуто землю на понад 97 млн гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся