НБУ порахував кількість платіжних карток на кожного українця

НБУ порахував кількість платіжних карток на кожного українця
Фото: колаж (cybercrime.gov.ua)

За 2018 рік кількість активних платіжних карток зросла на 6%

Українські банки станом на 1 січня 2019 року емітували майже 59,4 млн платіжних карток. Про це йдеться в Огляді ринку платіжних карток та платіжної інфраструктури України за 2018 рік Національного банку.

За даними НБУ, 62,2% від загальної кількості карток становили активні платіжні картки, кількість яких за рік збільшилась на 6,0% і на початок 2019 року становила 36,9 млн шт.

Кількість держателів платіжних карток на початок 2019 року досягла 42,3 млн осіб. Таким чином кількість платіжних карток в обігу на одного держателя в середньому складала 1,4 шт., активних - 0,9 шт., зазначається в огляді НБУ.

У розрізі карткових платіжних систем кількість активних карток у платіжній системі MasterCard становила 26,0 млн шт. (70,3% від їх загальної кількості), у Visa - 10,5 млн шт. (28,5%), у НПС "ПРОСТІР" - 0,5 млн шт. (1,2%), у інших - 0,004 млн шт. (0,01%).

НБУ порахував кількість платіжних карток на кожного українця

bank.gov.ua

Як повідомляло РБК-Україна, Київ є лідером за середньою кількістю активних платіжних карток на одного мешканця в Україні. За даними НБУ, по Україні цей показник становить в середньому одну картку, а в Києві удвічі більше - дві активні картки на одного киянина.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року національна платіжна система "Український платіжний ПРОСТІР" та китайська  UnionPay International уклали договір про емісію кобейджингових карток.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся