Назарбаєв закликав до компромісу у вирішенні конфлікту між Україною і РФ

НовиниПолітика    12.01.2016 - 16:35
Фото: Нурсултан Назарбаєв
Україна відкрила розширений доступ на ринок для свинини і яловичини з Канади Порошенко і Назарбаєв обговорили введення миротворців на Донбас

Між президентами України і Казахстану відбулася телефонна розмова

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв у ході телефонної розмови з президентом України Петром Порошенко закликав до компромісу у вирішенні конфлікту і зняття напруженості між Україною і Російською Федерацією (РФ). Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента Казахстану.

Так, повідомляється, що глави двох держав обговорили актуальні питання та перспективи двостороннього співробітництва в нових умовах використання альтернативних шляхів торгівлі.

"Також відбувся обмін думками щодо поточної ситуації на південному сході України. Президент Казахстану закликав до компромісу у вирішенні конфлікту і зняття напруженості між Україною і Росією", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко у ході телефонної розмови обговорив з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим можливість розгортання міжнародного миротворчого контингенту на Донбасі.

Раніше також президенти України та Казахстану обговорили транзит українських товарів в умовах ембарго РФ.

Читайте в розділі

Обама вважає помилкою прийняття Конгресом закону про позови через 11 вересня

Конгрес США скасував вето Обами на закон про позови до Саудівської Аравії через теракти 11 вересня

США вирішили збільшити кількість військових в Мосулі

On Top