Назарбаєв закликав до компромісу у вирішенні конфлікту між Україною і РФ

НовиниПолітика    12.01.2016 - 16:35
Фото: Нурсултан Назарбаєв
Фото: Нурсултан Назарбаєв

Між президентами України і Казахстану відбулася телефонна розмова

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв у ході телефонної розмови з президентом України Петром Порошенко закликав до компромісу у вирішенні конфлікту і зняття напруженості між Україною і Російською Федерацією (РФ). Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента Казахстану.

Так, повідомляється, що глави двох держав обговорили актуальні питання та перспективи двостороннього співробітництва в нових умовах використання альтернативних шляхів торгівлі.

"Також відбувся обмін думками щодо поточної ситуації на південному сході України. Президент Казахстану закликав до компромісу у вирішенні конфлікту і зняття напруженості між Україною і Росією", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко у ході телефонної розмови обговорив з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим можливість розгортання міжнародного миротворчого контингенту на Донбасі.

Раніше також президенти України та Казахстану обговорили транзит українських товарів в умовах ембарго РФ.

Україна відкрила розширений доступ на ринок для свинини і яловичини з Канади Порошенко і Назарбаєв обговорили введення миротворців на Донбас
Читайте в розділі

Обама пояснив чому зменшив термін покарання інформатору WikiLeaks Меннінг

Обама пообіцяв повернутися до активного політичного життя після річної перерви

Обама розповів, яку пораду дав Трампу після перемоги на виборах

On Top