Нацрада погодила проект постанови Кабміну про затвердження правил надання та отримання телекомунікаційних послуг

Проект постанови "Про затвердження правил надання та отримання телекомунікаційних послуг" був погоджений Національною радою із деякими зауваженнями. Рішення Національної ради та зауваження до проекту документа буде направлено до Національної комісії з питань регулювання зв'язку України, повідомляє прес-служба відомства.

Член Національної ради Микола Фартушний пояснив: "Ми розділили поняття „надання телекомунікаційних послуг" та "надання телевізійних послуг". Таким чином спеціалізований документ набув спеціалізованого вигляду".

"Але остаточна редакція за Кабміном", - уточнив голова Нацради Володимир Манжосов.

Інший проект "Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 26 листопада 2008 р. № 1085", наданий Міністерством транспорту та зв'язку України не був погоджений через потребу доопрацювання з урахуванням доручення Президента України Віктора Януковича від 22 жовтня 2010 р. та врахування зауважень та пропозицій Національної ради.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся