"Націоналізований" кримський завод Порошенка став російським

НовиниПолітика    02.02.2018 - 11:11
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Підприємство включили в зведений реєстр організацій оборонно-промислового комплексу Росії

Російський уряд передав у федеральну власність раніше "націоналізований" Севастопольський морський завод, що належить президентові України Петру Порошенку. Про це повідомляється на сайті уряду РФ.

Так, російський уряд 31 січня прийняв розпорядження, згідно з яким була затверджена передача Севастопольського морського заводу імені Серго Орджонікідзе у федеральну власність з визначенням відомчої належності Мінпромторгу Росії.

"Прийняте рішення прискорить інтеграцію підприємства в російський оборонно-промисловий комплекс, який забезпечить повноцінне завантаження виробничих потужностей", - йдеться в повідомленні.

У таких спосіб, підприємство передали з "власності міста" Севастополя у федеральну власність.

"Підприємство виконує роботи і надає послуги для забезпечення обороноздатності країни, в тому числі є співвиконавцем державних контрактів по ремонту кораблів і суден Військово-морського флоту, а також з виробництва та ремонту цивільної морської техніки. Підприємство включено до зведеного реєстру організацій оборонно-промислового комплексу Росії", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в березні 2015 року представники так званої "самооборони Криму" захопили "Севастопольський морський завод", а  в квітні 2015 року РФ "націоналізувала" завод Порошенка в Севастополі. Так, Севастопольський морський завод, кінцевим власником якого є Порошенко, був офіційно зареєстрований в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб Росії. Українське підприємство зареєстрували як власність Росії 19 березня 2015 р. під назвою Державне унітарне підприємство "Севастопольський морський завод".

Також повідомлялося, що в жовтні 2015 року Севастопольський морський завод офіційно став філією російського центру судноремонту "Зірочка" за договором оренди на 49 років.

Відзначимо, у вересні 2014 року в. о. "губернатора" Севастополя Сергій Меняйло заявляв, що Порошенко має намір продати "Севастопольський морський завод".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top