"Націоналізований" кримський завод Порошенка став російським

"Націоналізований" кримський завод Порошенка став російським
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Підприємство включили в зведений реєстр організацій оборонно-промислового комплексу Росії

Російський уряд передав у федеральну власність раніше "націоналізований" Севастопольський морський завод, що належить президентові України Петру Порошенку. Про це повідомляється на сайті уряду РФ.

Так, російський уряд 31 січня прийняв розпорядження, згідно з яким була затверджена передача Севастопольського морського заводу імені Серго Орджонікідзе у федеральну власність з визначенням відомчої належності Мінпромторгу Росії.

"Прийняте рішення прискорить інтеграцію підприємства в російський оборонно-промисловий комплекс, який забезпечить повноцінне завантаження виробничих потужностей", - йдеться в повідомленні.

У таких спосіб, підприємство передали з "власності міста" Севастополя у федеральну власність.

"Підприємство виконує роботи і надає послуги для забезпечення обороноздатності країни, в тому числі є співвиконавцем державних контрактів по ремонту кораблів і суден Військово-морського флоту, а також з виробництва та ремонту цивільної морської техніки. Підприємство включено до зведеного реєстру організацій оборонно-промислового комплексу Росії", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в березні 2015 року представники так званої "самооборони Криму" захопили "Севастопольський морський завод", а  в квітні 2015 року РФ "націоналізувала" завод Порошенка в Севастополі. Так, Севастопольський морський завод, кінцевим власником якого є Порошенко, був офіційно зареєстрований в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб Росії. Українське підприємство зареєстрували як власність Росії 19 березня 2015 р. під назвою Державне унітарне підприємство "Севастопольський морський завод".

Також повідомлялося, що в жовтні 2015 року Севастопольський морський завод офіційно став філією російського центру судноремонту "Зірочка" за договором оренди на 49 років.

Відзначимо, у вересні 2014 року в. о. "губернатора" Севастополя Сергій Меняйло заявляв, що Порошенко має намір продати "Севастопольський морський завод".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся