Нацбанк вітає популяризацію урядом Cashless economy в Україні

Нацбанк вітає популяризацію урядом Cashless economy в Україні
Фото: у НБУ схвалюють Cashless economy (НБУ)

Регулятор підтримує ініціативу КМУ щодо безготівкових розрахунків у роздрібній торгівлі

Національний банк України підтримує проект постанови Кабінету міністрів України "Про затвердження вимог до суб'єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)", розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Національним банком на виконання вимог Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" Про це повідомляє прес-служба НБУ.

На думку регулятора, цей документ сприятиме забезпеченню права українців на вільний вибір способу оплати і широкого розвитку платіжної інфраструктури.

Його норми зобов'язують продавців товарів і постачальників послуг надавати клієнтам можливість роздрібних безготівкових розрахунків за товари або послуги.

Безготівкова оплата забезпечує зручність, швидкість і надійність обслуговування. Крім того, для клієнта безготівкові розрахунки є безпечними, а для держави - прозорими, а також дозволяють оптимізувати витрати на готівковий обіг.

Національний банк впевнений, що консолідована і послідовна державна політика дасть можливість збільшити частку безготівкових розрахунків і розширити інфраструктуру обслуговування електронних платіжних засобів в Україні.

Нагадаємо, в Кабінеті міністрів України пропонують зобов'язати всіх суб'єктів господарювання встановити платіжні термінали.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся