ua en ru

Нацагентство з розшуку активів заявляє про арешт офісу "Вєстєй"

Нацагентство з розшуку активів заявляє про арешт офісу "Вєстєй" Фото: стали відомі причини обшуків в "Вєстях" (gullivercenter.com)

Приміщення передані в управління агентства

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними внаслідок корупційних та інших злочинів, заявляє про арешт офісу газети "Вєсті" в столичному торгово-офісному центрі "Гулівер". Про це повідомляється у відповіді на запит РБК-Україна.

Згідно з інформацією, наданою у відповіді, 14 липня 2017 року Печерським районним судом Києва було накладено арешт на 31,32 і 33 поверхи зазначеної будівлі.

Далі, рішенням цього ж суду від 28 вересня 2017 року, заарештовані приміщення були передані в управління агентства, запис про ніж була внесена в Державний реєстр майнових прав 6 жовтня.

Як пояснюють у прес-службі відомства, 15 грудня 2017 року співробітники агентства прибутку в торговий центр з метою огляду, оцінки стану зазначених приміщень, а також встановлення переліку компаній, які орендують там офіси.

В агентстві також повідомили, що в процесі огляду співробітники компанії, що займає 32 поверх офісного центру (редакція газети-ред.) намагалися перешкоджати діям співробітників агентства.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, 15 грудня в офіс газети "Вести" прийшли співробітники Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, і співробітники Національної поліції.