Нардепи дозволили іноземним військовим брати участь у міжнародних навчаннях на території України

Народні депутати України прийняли законопроект № 10488 про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройнихсил інших держав на територію України у 2012 році для участі у багатонаціональних військових навчаннях. "За" відповідний проект законуп роголосували 248 нардепів з мінімально необхідних 226.

Закон схвалює рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2012 році для участі в українсько-американських навчаннях "Репід Трайдент -2012", українсько-білорусько-російському навчанні "Славянскае Співдружність - 2012", українсько-американському навчанні "Сі Бриз - 2012 ", українсько-російському навчанні" Фарватер Миру -2012 ", українсько-білоруському навчанні із залученням чергових сил з протиповітряної оборони, українсько-російські навчання із залученням черговихсил з протиповітряної оборони.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся