ru ua

Нардепи і Кабмін домовилися перенести розгляд змін до держбюджету-2014 р. на 16:00, - Турчинов

Нардепи домовилися перенести розгляд змін до державного бюджету на 2014 р. на вечірнє засідання Верховної Ради України, яке розпочнеться сьогодні о 16:00

Народні депутати та представники Кабінету міністрів України домовилися перенести розгляд змін до державного бюджету на 2014 р. на вечірнє засідання Верховної Ради України, яке розпочнеться сьогодні о 16:00. Про це заявив спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов на засіданні ВР, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, на нараді голів депутатських фракцій та груп було прийнято рішення про внесення поправок в урядові законопроекти про внесення змін до держбюджету і Податкового кодексу.

"Була складна розмова, але я думаю, що ми виходимо на результат... Нам потрібно прийняти важливі рішення щодо змін у бюджет і Податковий кодекс. У нас була професійна дискусія з членами уряду. Депутати напрацювали свої зміни до бюджету-2014 р і Податкового кодексу. Ми домовилися з урядом, що вони подадуть і внесуть всі правки, які ми обговорювали на консультаціях лідерів коаліції. Я дав доручення роздрукувати ці документи, роздати їх, у тому числі опозиції... Тому я вношу пропозицію перенести на 16:00 розгляд, коли ми зможемо розглянути і зміни до бюджету, і до Податкового кодексу", - заявив Турчинов.