Нардеп від РПЛ: Порошенко не розуміє вимог і очікувань громадян

Народний депутат від "Радикальної партії Ляшка" (РПЛ) Віктор Вовк заявив, що залишився незадоволений представленим президентом проектом змін до Конституції України.

"Як член Конституційної Комісії від фракції РПЛ, був учора на презентації Президентом України Петром Порошенком перед студентами і викладачами Національного університету ім. Тараса Шевченка проекту змін до Конституції України щодо реформи системи правосуддя. Ще раз переконався, що Президент Порошенко не розуміє вимог і очікувань громадян, а даний проект принципово не відповідає викликам часу - запиту українського суспільства на знищення всеосяжної корупції у судах та радикальне очищення та повне оновлення судової системи", - упевнений парламентарій.

Нардеп наголосив на чіткій позиції РПЛ за повного реформування судової системи.

"Позиція фракції Радикальної партії принципова - забезпечення повного перезавантаження судової системи і механізму відкритого призначення нових суддів в рамках конституційної реформи правосуддя. Аналогічно тому, як це відбувається при створенні нової поліції замість старої міліції. Як зазначає лідер РПЛ Олег Ляшко, тільки реформа, яка передбачатиме радикальне очищення і оновлення 8-тисячного корпусу українських суддів, так само як і 15-титисячного корпусу прокурорів, відкриє шлях до чесного і справедливого суду і знайде розуміння і довіру наших громадян", - підкреслив Віктор Вовк.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся