Нардеп від ПР Колесніченко написав заяву про складання депутатських повноважень

Четвер 03 квітня 2014 11:11
Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко написав заяву про складення депутатських повноважень.

Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко написав заяву про складення депутатських повноважень. Про це Колесніченко написав у своєму Facebook, опублікувавши фото заяви.

"Верховна Рада України після 19 лютого 2014 р. у своїй діяльності вийшла за межі Конституції і чинного законодавства України. Це призвело до часткової втрати державного суверенітету і територіальної цілісності України. У країні поширюються політичні репресії, залякуються політичні суперники влади. Ігноруються законні вимоги сотень тисяч громадян України з децентралізації влади, федералізації, надання російській мові державного статусу, масово порушуються права людини тощо Згорнуті інститути демократії, масово поширюється ідеологія націонал-фашизму", - пояснив Колесніченко свою позицію в заяві.

Нардеп від ПР Колесніченко написав заяву про складання депутатських повноважень

Він також зазначив, що, на його думку, "в цей прикордонний час кожен повинен вибрати, на якому він боці: віри, правди й совісті чи посад і грошей".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся