НАЗК виявило адмінпорушення при купівлі квартири Лещенко

НовиниНадзвичайні події    01.12.2016 - 10:00
Фото: нардеп Сергій Лещенко
Фото: нардеп Сергій Лещенко

За порушення передбачено штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Національне агентство з питань запобігання корупції закінчило перевірку факту покупки квартири народним депутатом України Сергієм Лещенком і виявило в діях нардепа ознаки адміністративного порушення. Про це сообщает прес-служба НАЗК.

За встановленими даними НАЗК, при купівлі квартири загальною площею 192 кв. м і вартістю 7 млн 550 тис. гривень в новобудові в історичному центрі Києва Лещенко отримав подарунок у вигляді знижки від забудовника. Загальна сума знижки склала 1 млн 801 тис. 648 гривень, що в 1307,43 разів перевищує розмір мінімальної заробітної плати. Таким чином, нардеп порушив вимоги ст. 23-24 ЗУ "Про запобігання корупції".

Уповноважена особа НАЗК склала протокол на Лещенко. Відзначається, що за таке порушення передбачено штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією подарунка.

Як йдеться у повідомленні, Лещенко відмовився знайомитися з протоколом без свого адвоката, тому НАЗК запрошує нардепа прибути сьогодні, 1 грудня, в агентство для завершення процедури ознайомлення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що САП вимагала внести до ЄРДР факт купівлі квартири нардепом Лещенко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top