ru ua

НАЗК направило до поліції результати перевірки декларації податківця Фіскальної служби

НАЗК направило до поліції результати перевірки декларації податківця Фіскальної служби Фото: НАЗК

Суб’єкт декларування допустив низку порушень, серед яких подання недостовірних відомостей у декларації

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) вирішило направити до Національної поліції результати повної перевірки декларації за 2015 рік начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області Дмитра Начиняного. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Так, рішення було прийнято на засіданні 27 жовтня 2017 року.

"За результатами перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Начиняним Дмитром Станіславовичем, встановлено, що суб’єкт декларування допустив низку порушень, серед яких подання недостовірних відомостей у декларації, що відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб", - сказано у повідомленні.

Також податківець зазначив недостовірні відомості в частині невідображення інформації про користування об’єктом нерухомості, що належав члену сім’ї суб’єкта декларування на праві власності, не відобразив інформацію про усіх співвласників квартири та характеристики майна (загальну площу квартири), не відобразив вартість нерухомого майна на дату набуття членом його сім’ї у власність та вартість за останньою оцінкою.

Крім того, Начиняний зазначив недостовірні відомості про джерело доходу, який отримав член його сім’ї від відчуження рухомого майна, та не відобразив вартість нерухомого майна, що належить на праві власності члену сім’ї суб’єкта декларування.

Нагадаємо, як повідомлялося, НАЗК на своєму засіданні ухвалило рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще 5 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.