Наото Кан в найближчі дні оголосить про свою відставку з поста прем'єр-міністра Японії

НовиниПолітика    23.08.2011 - 05:30

Прем'єр-міністр Японії Наото Кан заявив у вівторок, що в найближчі дні піде у відставку, а новий прем'єр повинен бути представлений країні вже 30 серпня. Про це повідомляє Kyodo News. Кан також зазначив, що, перш ніж піде, він очікує від парламенту прийняття двох найважливіших законопроектів для відновлення Японії від наслідків руйнівного землетрусу і цунамі. Про це Кан заявив міністрам під час неформальної зустрічі свого кабінету.

Як повідомив агентству Reuters міністр фінансів країни Йосіхіко Нода, Кан має намір оголосити про свою відставку 26 серпня. Він зазначив, що японський уряд залишить займані посади в повному складі. За його словами, необхідно підготувати все для наступників.

Зазначимо, що в наступний понеділок Демократична партія обере нового голову, а 30 серпня, як очікується, відбудеться голосування в парламенті щодо кандидатури нового прем'єр-міністра країни.

Нагадаємо, в червні Кан висунув три головні умови для відходу зі свого поста - ухвалення другого пакету поправок до бюджету, прийняття закону про відновлювані види енергії і ухвалення закону про емісії держпаперів.

Наприкінці липня парламент Японії прийняв другий пакет поправок до бюджету країни на суму 25,5 млрд дол. Очікується, що два інших законопроекти будуть підтримані в парламенті в найближчі дні.

Кан втрачає популярність у країні. Серед іншого його кабінет звинувачувався в невдалому подоланні наслідків березневого цунамі і аварії на атомній електростанції "Фукусіма".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top